Amerika'da 37 Disko Kralı

. Amerika'da şu an, siz bu yazıyı okurken, Stardust adlı bir gece kulübünde verilen bir Bulgar partisinde, yakışıklı ve kaslı iki İngiliz erkeği dans ayağına ateş gibi uzak doğulu iki hatunu götürüyor. Evet şu an bu oluyor. Tek tabanca iki Türk apaçisi de onları hayret ve kıskançlıkla izliyor. Onlar gözlerden ırak, kenarda köşede bir yerde ellerinde biralarıyla, bedenleri bir aşağı bir yukarı ( daha fazlası değil ) müziğin ritmine kapılmış vaziyette bütün gece daha böyle gözlemler yapacaklar. "Haftaya aga" diyecekler. "Ortamı iyice bi kapalım, haftaya sahneye deliler gibi akıcaz."

Nitekim akacaklar da.

Sözlerinde duracaklar. Deliler gibi akacaklar.

Keşke akmasalar.

. Şu an, içinde 4 tane Bulgar'ın bulunduğu, Bulgar partisi verilen o gece kulübünün her köşesi, kimisi etrafı gözlemleyen, kimisi mini etekli kızlara hayranlıkla bakan, kimisi de sahnede cesurca ve de gayet güzelce danseden clubber İtalyan erkeklerine küfredip onlardan daha cool olduğunu iddia eden 37 tane Türk apaçisiyle dolu. Fakat, birbirlerinden henüz haberleri yok.

Haftaya hep birlikte deliler gibi sahneye aktıklarında, birbirleriyle tanışacaklar.

. İşte tam şu an, gelecek haftayı bekleyemeyen apaçilerimizden birisi, sahnenin ortasına doğru ilginç dans figürleriyle yaklaşmaya başladı bile. Elinde bir kutu Miller Lite, suratında bir fincan sırıtış, görüş alanında bir tabak cici kız var. Havayı avuçlaya avuçlaya, dilleye dilleye geliyor. Ben yazarken korkuya kapıldım. Kaçın kızlar. Kızlar...

. Tuvalete gitmiş bir apaçi pisuvara işemeye başladı şu an. "Off aga ne güzel bir yermiş burası" diyor içinden. "Ne güzel kızlar görüyorum." diye düşünüyor. Hep böyle güzel şeyler göreceğini düşünerek, işemenin verdiği rahatlıkla hayallere dalıyor. Sadece görmekle mutlu olabilen mütevazi bir apaçi bu. Ne mutlu ona. Fakat, 3 saniye önce tuvaletin kapısından içeriye giren ve yan pisuvara doğru yön almış olan clubber zenci henüz apaçimizin görüş alanına girebilmiş değil tabi. Girince, muhtemelen apaçinin mütevazi felsefik "görüşüne" renk katacak. Birazdan...

. Aman Allah'ım, sahneden çığlıklar gelmeye başladı bile. Doğrusunu söylemek gerekirse düşündüğümden de erken oldu bu. Masum "hava", sahneye çıkan apaçinin tacizinden kurtulmuş olmalı. Avuçlar ve diller havayı bırakıp, avlarını yakaladı işte. Muhtemelen haşince kavradılar o yumuşak tenleri. "Kaçın kızlar" dedik ama burdan. Gerçi hata bizde; Türkçe dedik, doğru. Anlamadılar. Yazık oldu.

. İşeyici apaçimiz an itibariyle zencinin %5'ini gördü. Gerisine bakmaya cesaret edemiyor şu an. Bakarsa bir %5 daha görmekten korkuyor. Tuvaletten çıkıp köşesine sığındığında, arkadaşlarına yaşadığı tecrübeyi anlatacak. Bir kaç dakika sonra ortamı grupça terkedecekler. Kulüpteki apaçi sayısı 32'ye düşecek.

. Azgın Türk apaçiyi sahnede gören 4 tane Mısırlı apaçi, türdaşları olarak onu hemen tanıdılar. Ondan destek bulup yavaş ve ürkek adımlarla sahneye ilerlemeye başladılar şimdi. Çığlıkların ve korkunun buram buram yükseldiği Türk apaçinin mıntıkasını ablukaya almak üzereler.

. Barın önünde, elinde birası, bacaklarının üzerinde yaylanıp yaylanıp sırıtan apaçilerden birisi, 3 dakika önce bikinisiyle içki satan bir kızın cazibesine kapıldı. Belki bir şekilde muhabbete girerim diyerek kurduğu dahiyane planı üzerine 1 dakika önce kızdan bir bardak içki almaya karar verdi. Fakat içki satan kızdan içki satın alarak muhabbet kurma planı işlemeyecek gibi. Çünkü şu an kızdan içkiyi satın almak üzere olan apaçimiz, kızın arkasından seslenen 1.90'lık Amerikan boy'u fark etmedi. Bak işte. Kız parayı aldı, kendisini çağıran Amerikan boy'un yanına aceleyle koşarak gitti bile. İşe bak. Apaçi bırak kızı, paranın üstünü dahi alamadı. Giden paraya mı yanayım, yoksa kıza mı yanayım diye düşünürken, içkiyi de alamadığını bir 10 dakika kadar fark edemeyecek.

. Sahnede kızları tek başına çevirmeyi başarmış Türk apaçi, kendisi ve avları için bir tehdit oluşturan Mısırlılarla ham madde savaşına girmek üzere. Hatta "mek üzere" yazdığım anda girdiler bile. Savaşın mutlak galibinin güvenlik görevlileri olacağından bihaber şekilde şuursuzca savaşıyorlar şu an. Mısırlıların uğruna savaştığı, Türk apaçinin de şu an korumaya çalıştığı o güzel ganimeti en sonunda kaslı ve iri güvenlik görevlileri toplayacak tabi ki. Muhtemelen bir savaş suçlusu olarak sürgüne gönderildikleri kulübün dış kapısının önünde, birbirlerini tokat niyetine avuçlamaya, yaralarını da dillemeye devam ederlerken bunun farkına anca varacak apaçiler. Bu acı gerçek, avuçlanan kafalarına dank ettiğinde birbirleriyle anlaşmaya varıp güçlerini birleştirecekler. Büyük Taarruz için plan kurup gelecek hafta sahneye Rambovari bir biçimde yine deli gibi akacaklar.

. Önümüzdeki 3 saat içinde partideki Türk aktivitesi, kurulan hayallerin ve mevsim şartlarının üzerine çıkamayacak. Saatler ilerledikçe yavaş yavaş dağılacaklar.

Ama sözleri var, haftaya yine gelecekler.

Sosyal Medyaya Aktar :

2 yorum

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt