Sevgili Gelecekte Evleneceğim Hatunum

* Baştan söyleyeyim; ben artık çok sevmiyorum. Sen ne kadar seversen sev, ne kadar taparsan tap, ben hep az seven taraf olacağım. Hep umulmadık bir zamanda çekip gidiverecekmiş gibi görüntü vereceğim kadrajına. Benim için hiçbir zaman 'o' olmayacaksın çünkü, olamayacaksın. Bunun sende nasıl kötü bir hissiyat yaratacağını, ne kadar boktan hissedeceğini de bileceğim ama. Zira ben de 'o'nun için bir 'o' olamamıştım. Ve ben hep yalnızdım, beni hiç anlayan olmamıştı; ama hadi yine sen iyisin, ben seni anlayacağım. 

İşte ben böyle bir adiyim. İşte ben böyle bir dürüstüm. Sev beni sevgilim. Çok sev. Ben de seveceğim biraz, söz. 

* Gerdek gecesi için bir fotoğrafçı tutmuşum ki hiç sorma. Arka fona Niagara Şelalesi atacakmış, ön fonda biz... Fon üstünde fon, fan fini fin fon... Suyun üstünde sevişiyormuşuz gibi olacakmışız. Valla bak. Bir de Titanik fonu var dedi, gemi arkamızda batarken biz de filikalardan birinde diğer kurtulanlarla beraber grup yapıyormuşuz gibi olacakmışız ama yok dedim, montaj da olsa paylaşmam ben eşimi, sen Niagara'dan ver bir tane. Olur dedi. 

Hadi gel artık sevgilim, dayanamıyorum, gel de sevişelim. 

* Aşk nedir diye tartışacağız seninle bir gece. Sen dişi doğan itibariyle tatlı tatlı tanımlamalarda bulunacaksın. Şeker şeker açıklamalar yapacaksın bir çocuk gibi. Belki de beni ters köşe yapacağını sanarak aşk tanımlanamaz, o gözlerdeki bakışmalarda saklıdır gibi ucuz romantik zırvalardan bahsedeceksin. 

Şimdiden özür dilerim ama, 
seni dinlemiyor olacağım. 

Çünkü ben çoktan kendi tanımıma odaklanmış olacağım, çünkü en süper benim, anlıyor musun, en süper ben! Aşk diyeceğim sen sustuktan sonra, cevabını duymak istemediğimiz soruları sormaktır. Anlamaya çalışacaksın. Böyle afili bir laftan afili bir anlam çıkarmaya çalışacaksın. Çıkaramayacaksın. Sabaha kadar gözlerini kırpmayacaksın. Düşüneceksin. Ben ise çoktan oltamı atmış, uyuyor olacağım. 

Sabaha gözlerimi açtığımda bana soracaksın, ne demek istedin dün gece? 
Bilmiyorum diyeceğim. Yemin ederim ben de bilmiyorum. Sadece gösterişli bir şeyler söylemek istemiştim. 

Sinirle kalkacaksın yataktan. Bana kahvaltı hazırlamadan çıkıp işe gideceksin o uykusuz halinle. Hemen arkandan o sarışını arayacağım. Gel diyeceğim. Hatun gitti, hadi gel, gel de sevişelim.

Sosyal Medyaya Aktar :

4 yorum

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt