Sevgili Gelecekte Evleneceğim Hatunum - 2

* Bak 'hatunum' diyorum, seni şimdiden sahipleniyorum. Şimdiden benimsin. Çok önceden de benimdin zaten. Hatta daha doğarken benim olarak doğdun sen. Kaçışın yok, tıpış tıpış geleceksin ayaklarımın dibine bir gün. Şu an kimin koynundasın, hangi yabancı tenlerde beni arıyorsun bilmiyorum ama evlendiğimizde hepsinin hesabını soracam sana kaltak karı! Hele bi' evlenelim, kuruşu kuruşuna alacam senden o hesabı. Gelmediğin her gün için belli bir yüzdelik dilimde faiz koyuyorum üzerine, haberin olsun. Bence bir an önce gel. Yoksa sonun fena ben sana söyleyeyim, sonumuz çok fena.

Gel. Sana göstereceklerim var.

* Ben eski sevgililerimle hep arkadaş kaldım. Kankayız. Ölümüne. Kıskanmayacaksın ama hiç, çünkü sen çok anlayışlı olacaksın bana karşı, biliyorum. Bu akşam Kübra'dayım diyecem, tamam diyeceksin. Yarın akşam da Büşra'dayım diyecem, ona da tamam diyeceksin. Belki sana da uğrarım diyecem bi' ara, uğra çok özledim seni bir tanem diyeceksin. Beni, arkadaşlarımı ve benimle arkadaşlarım arasındaki o muazzam dostluğu takdir edeceksin içten içe. Ben üzülmeyeyim diye sen tüm erkek arkadaşlarınla muhabbetini keseceksin ama, çünkü üzülürüm ben, gerçekten. Ben çok kıskanırım. Sen mesela bu akşam lisedeki Gizem, Feyza, Işıl ve Osman ile görüşmeye gideceğim diyeceksin, ben o akşam Kübra ile sevişirken aklıma Osman takılacak, kim lan bu dallama diye soracağım Kübra'ya. Ne bileyim ben diyecek o seksi kız. Benimle sevişirken Osman'ı mı düşünüyosun sen diye kızacak bir de üstüne. Sevişmemiz piç olacak o orospu çocuğu Osman yüzünden. Belki ertesi gece Ahmet söndürecek Büşra'yla olan sevişmemizin heyecanını. Ne gerek var güzelim? Ne gerek var lisedeki arkadaşlarla buluşmaya, otur oturduğun yerde!

Otur oturduğun yerde dememe bile gerek kalmayacak ama. Sen o kadar anlayışlı olacaksın ki yukarıda saydığım tüm bu senaryoları öngörebileceksin. Ben üzülmeyeyim diye oturduğun yerde oturacaksın. Zaten başka nerde oturabilirsin ki? Oturabilir misin? Oturursan malsın, ben sana söyleyeyim.

* Bir gece beni yatağımızda Kübra ile yakalayacaksın. Kübra sen onu çıplak gördün diye hiç rahatsız olmaz, gerçekten. Çekinme. Yatak odamızda ne işin varsa sıkılmadan girip halledebilirsin. Mahrem anımız diye hemen çıkmana gerek yok yani. İstersen sen de katılırsın hatta, Kübra çok memnun olur. Ben de memnun olurum biraz, çok değil ama, çünkü sen yatağa girdiğin zaman Kübra'nın en üst levellere çıkardığı seksi havayı o biçimsiz vücudunla biraz indireceksin, hatta şimdi yine düşündüm de belki hiç memnun olmayacağım, çokça kızacağım ama bir şey demeyeceğim, sırf sen üzülme diye, gel diyeceğim, karıcım sen de gel, çekinme. Geleceksin. Sabaha kadar sevişicez beraber. Çok güzel olacak.

Hadi gel artık hatunum, gel de sevişelim.

* Beni Büşra ile yakalarsan direk kaç git o evden ama. Ciddiyim. Büşra çok kızar. Durduk yere katil etme kızı olur mu canım benim? E mi bi'tanem? Tamam mı hayatımın anlamı?

Tamam o zaman. Hadi bakalım.
Sosyal Medyaya Aktar :

1 yorum

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt