Depresyonda 20.000 Fersah

"Neredeydin, sen yokken üşüdük!" diyen evsizler, "Nerelerdeydin, sen yokken tutunacak dalımız kalmadı!" diyen kızlar, "Nere gittin, sen yokken hatun tavlamak için malzeme eksikliği çektik!" diyen çapkınlar, "Niye gelmedin, sen yokken ben buzdolabını ayağımla kapadım, manavdan soğan aldım, çocuklarla top oynadım, ayakkabılarımı eskittim!" diyen İbrahim Sadriler, "Niçin onca zaman ses etmedin, sesine hasret kaldık!" diyen blog dinleyenleri, "Nerdesin lan piç! Hani içecektik!" diyen hacutlar!

Hepinize, sanki hiç ayrılmamışçasına merhaba!


Son yazımdan bu yana derin bir depresyon içerisinde olduğumdan yeni yazı yazamadım. Aslında yazardım ama, "Arkadaş, depresyonda da yazacaksaydım ne anladım ben bu işten?" diye düşündüğümden yazmadım. Zaten eski yazılarıma baktım, "Bu mu lan," dedim "Geyik Mühendisi?", "Bu mu," dedim "Mühendis-i Geyik?". Daha bi' girdim. Depresyona. Sakallarımı uzattım. Saçlarımı uzattım. Üstüne 23 günlük duş almama rekoru kırdım. 5 hafta süresince de duş alırken kafamı özellikle yıkamadım. Yağ içinde kalsın istedim. Depresyondaydım, boru değildi. Hakkını vereyim dedim. Alt komşumuz filozof Hamza Abi'ye afili sözler dinlemeye gittim. Sözlerini not aldım, ezberledim. Eve geldim, aynanın kaşısında tekrar ettim, hiç bir boka yaramadı. "Yukarı çıkan merdivenlerin kenarında her zaman tırabzan bulunmaz!" nasıl bir söz Hamza Abi? Ya "Aşk, cevabını duymak istemediğin soruları sormaktır"a ne demeli? Depresyona girmiş bir mal bu sözlerle mi tedavi edilir? Hamza Abi kusura bakma ama senin kafan kocaman bir penis. Yarrak kafalı seni... Hamza Abi'den umduğumu bulamayınca kendime slow şarkılar besteledim ama üzerlerine söz yazmadım. Yazacaksaydım önce buraya yazardım, e önce buraya yazaksaydım zaten, haftalardır bu koduğumun dünyasına karşı yanımda durmuş olan depresyonu satmış, onu yarı yolda bırakmış olacaktım, yazmadım. Aslında istesem yazardım, biliyorsun.

O zaman yani,
Merhaba.
Bu Hİkayeyİ Sosyal Medyaya Aktar :

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt