Süleyman the Holigan

Süleyman çok sıkı bir Süllüspor taraftarıydı. Fırsat buldukça ev, deplasman demeden maçlara gider, ağza alınabilecek her türlü küfürlü tezahüratları yapar, tribünde tezahüratlara katılmayan diğer taraftarları maç esnasında hunharca döver, dövüldüğü halde hala uyarıyı almamış bir vaziyette tezahüratlara katılmayan olursa, Tatar Ramazan'ın bir doğum gününde hediye ettiği altıpatlar ile alnının ortasından acımadan vururdu.


Bir gün gittiği bir maçta adamları tarafından yanlış tribüne yönlendirilen Süleyman, (bir deplasman maçı olduğundan mütevellit hangi tribünün Süllüspor destekçileri için ayrıldığını bilmiyordu) kendisini bir anda rakip takımın taraftarları arasında bulunca fırsat bu fırsat diyerek açtı ağzını yumdu gözünü. Onun bu halini gören rakip -ev sahibi- takım taraftaları, "Oha! N'oldu lan bu adama?" diyerekten maçı bırakıp Süleyman ile ilgilenmeye başladılar. Süleyman, ağzı açık, gözleri de yumulu bir vaziyette öylece heykel gibi duruyordu. Kimisi "Felç geçiriyor!" dedi, kimisi "Allah çarpmış!" dedi. Hatta "Süllülü pezevenkler zehirlemiş bu adamcağızı, kaskatı kesilmiş, hadi hastahaneye götürelim zavallıyı!" diyen biri bile çıktı. Hatta ve hatta diğerleri de bu adamı dinleyince rakip takımın tüm taraftarları Süleyman'ı hastahaneye götürmek için seferber oldu ve komple, tüm tribünce onu stadyumdan çıkarıp tedavi ettirmeye götürdüler. Hal böyle olunca statta taraftar olarak sadece Süllüsporlular kaldı. Rakip takımı destekleyen hiç kimsenin artık stadyumda olmaması sonucu destek göremeyen takım Süllüspor'dan 5 (beş) yiyerek maçı büyük bir hezimetle kaybetti. Sonrasında da oyuncuları ağlayarak, zehirlenen taraftarlarını (yani biricik mafya babası, hileci Süleyman'ı) ziyarete gittiler.

Süleyman o kadar iyi bir taraftardı ki tek hamlesiyle takımına deplasmanda üç puan getirmeyi bilmişti.

Sonra Süleyman, bir kez daha, ama bir kez daha öldü.

Bu Hİkayeyİ Sosyal Medyaya Aktar :

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt