Süleyman the Mafian - 3

Süleyman, acımasız mafya babası, çok sevişgen bir insanoğluydu. Gece gündüz sevişmek isterdi. Sevişmek istemediği zamanlarda bile, sevişmek maksadıyla kendisine zor kullanmaları için sevgililerine zor kullanırdı. Seviştikten sonra da niye kendisine zor kullandılar diye onları öldürürdü.

Süleyman'ın villasının altında bir kız barınağı vardı. Süleyman'ın sevişme krizi tuttuğunda, adamları bodrum katındaki bu barınağa inerler, seçtikleri kızları kafeslerinden çıkarıp, yukarıya götürürler ve Süleyman'ın odasındaki kafesin içine koyarlardı. Daha sonra Süleyman da bu kafesin içine girer, ve artık kaçacak yeri olmayan kızlar bu kapalı demir parmaklıkların içinde hunharca Süleyman'ın avı olurlardı. Eğer kafese üç kız konur ve ikisiyle seviştikten sonra Süleyman'ın daha sevişme isteği kalmazsa, sevişmediği üçüncü kızı yerdi. Baya baya yerdi. Kızın yiyebildiği her parçasını yer, midesine indirir, kalan parçalarını da seviştiği diğer iki kızın önüne atardı. Atardı ki onlar da beslenebilsinler. Amma velakin o kızlar önlerine atılan parçaları yemezlerse, yani kendilerine bedenen sahip olmuş efendilerine itaat etmezlerse, Süleyman onları da yerdi. Sonra onlardan artan parçaları bodrum katındaki barınakta sevişilmeyi bekleyen kızların önüne attırırdı. Eğer o kızlar da önlerine konan bu nimeti yemeyip, yani Süleyman'ın onlara verdiği rızkı ellerinin tersiyle itip, şükür bilincinden uzak bir şekilde sitemkar ve nam-ü ahlaki tavır içine bürünürlerse, acımasız mafya babası, yani Rıfat oğlu Sülo, ivedilikle aşağı inip o kızları da yerdi.


Sonra bir gün, tabii ki bir rivayete göre, Süleyman bir lanete uğradı. Sevişse de artık dışarı boşalamıyordu. Bunun sebebini öğrenmek isteyen Süleyman doktora gitti. Doktorun, dehşet'ül vahşet'ik mafya babasının kurşunuyla ölümlere terk'i diyar eylenmeden az önce sarfettiği son cümle, "Çünkü sen içeri boşalıyorsun, Süleyman! Çünkü sen kendini döllüyorsun!" olmuştu. 

Dışarı boşalamamısının sebebini öğrenen Süleyman yine de sevişmeyi bırakmadı. Sevişti, sevişti, sevişti. Ve bir kez daha sevişti. Sonra yine sevişti. Tekrar sevişti. Usanmadan, bıkmadan, görmemişin evladı gibiymiş sanki de, sevişti de sevişti. Her sevişmesinde içeri boşalan Süleyman gün geçtikçe şişmanlamaya başladı. 

En sonunda kendini tekrar eskisi gibi zayıf hale getirmek gayesiyle karnını patlatmak için göbeğinden içeri şiş sokan Süleyman, vücudunda biriken spermlerin göbeğinden fışkırmasıyla dışarıya doğru tazyikle -nihayet- boşaldı. Ardından bir kez daha sevişti.

Sonra bir gün, Süleyman öldü.
Bu Hİkayeyİ Sosyal Medyaya Aktar :

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt