Trakya Alkolseverler Derneği Genelgesi

Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu ampul devrinde Trakya Alkolseverler Derneği kurma planlarımız tam gaz devam etmekte.

Yakında derneğe üye alımları başlayacaktır. Fakat bu derneğe öyle her isteyen üye olamayacak maalesef. Üye olmak isteyenler belli bir mülakattan geçmek zorundalar.

Mülakatta başarıyla yapılması gerekenler şunlar olacak;

1) 70'lik öküzgözü şarabı 10 dakika içinde bitirilecek.
2) Şarap bittikten sonra Fuzuli'nin su kasidesi ayakta, ezbere okunacak. ( Adaylara 3 kere şaşırma hakkı verilecektir. Telaş yapmayınız. )
! Mülakatı başarıyla geçip derneğe üye olanlar aynı zamanda tarafımızdan ayda 1 şişe olacak şekilde tekila bursu da kazanacaklardır.

Mülakat fobisi olan alkolseverler için de alternatif bir yol düşündük tabii ki;
Derneğimize 100 şişe 70'lik Tekirdağ Rakısı bağışlayan her alkolsever mülakata girmeden aramıza katılma hakkına sahip olacak.Aktivitelerimiz ise şu temel hal ve hareketler çerçevesinde şekillenecektir;

=> İnsanların ölümüne neden olan metil alkole ve bu metil alkolle yapılan sahte rakıları, votkaları satan ticrethanelere karşı "Etil Alkol Direniş Hareketi" gerçekleştirmek.
=> Köprü altlarında alkol sıkıntısı çeken şarapçılara kanyak, votka ve cin yardımı yapmak. Amaç, bu garibanların tek tip alkolle beslenmelerini engellemek.

Ve;
=> Temel prensip ise her zaman; 'hayatın acımasızlığına karşı, onurlu ve şerefli bir etil alkol duruşu sergilemek' olacaktır.

Katılımcılara şimdiden teşekkür eder, mülakata girecek olan adaylara başarılar diler, derneğimize üye olabilecek başarılı ( ya da paralı ) alkoseverleri şimdiden tebrik ederiz.


Sosyal Medyaya Aktar :

6 yorum

 1. Temel prensip ise her zaman; 'hayatın acımasızlığına karşı, onurlu ve şerefli bir etil alkol duruşu sergilemek' olacaktır.


  çok ilginç gerçekten teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Alkolü bırakanlar derneğindenim ben de. =)6 şişe şarap içmiştim bir defasında. Sonra sabaha kadar bir hatunla güzel bir muhabbetim olmuştu. =P Ondan sonra bir daha şarap içmedim. Rakı, tekila desen mis, ama bitti bıraktım alkolü falan.

  YanıtlaSil
 3. Ben katılmak istiyorum ama bırakmak istiyorum alkolü. Fahri üye gibi kadrolar açılacaksa talip olabilirim. :)

  YanıtlaSil
 4. sirf su ayda 1 tekila bursu icin birakin dernege katilmak istemeyi, mali mulku satip trakya'ya yerlesmek istedim evet.

  YanıtlaSil
 5. Mühendis sen de içicilerden misin ya, bak ne kadar varmış blog camiasında :)

  YanıtlaSil
 6. Biz alkolü bırakamayız. Bırakacaksa o bizi bırakır. Aha buraya yazıyorum. :)

  YanıtlaSil

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt