bir / yeni başlangıç

Kaşları yay, kirpikleri ok ok olan romantik sevgili;

Seninle yıldızların altında buluşmuştuk bir gece. Çimlere uzanmıştık, gözlerimiz gökyüzünde. "Şu dolunayın önünden geçen bulutları seyret, sana ne söylüyorlar?" diye sormuştun hani. "Bana bir şey söylemeye cesaret edemez onlar," demiştim. "Nasıl yani?" demiştin. "Çünkü," demiştim, "bulutlar bana itaat ediyor, sevgilim. Çünkü dolunay hain. Çünkü dolunay Yahuda! O dolunay ki, senin ruhunu bir ayna gibi yansıtıp, bütün o güzelliğini paylaşmak istiyor tüm dünyayla. Çünkü dolunay alçak, sevgilim." "Yani?" diye sormuştun tekrar. "Bulutlara ben emir verdim o kahpenin önünü kapasınlar diye," demiştim, "dolunayın seni paylaşmasına geçit vermem, senin güzelliğini sadece ben göreceğim." Öpmüştün sonra beni. "Kıskanç şapşal seni," deyip bir daha öpmüştün hatta. Bütün gece öpüşmüştük hani.

Özür dilerim sevgilim. Sallamıştım. Sırf senin romantizmine ayak uydurabilmek için uydurduğum ama inanmadığım bir söylemdi o. Benim o gece, dolunay ve bulutlara baktığımda gördüğüm tek şey, Ninja Kaplumbağalar'dı. Gözünü sevdiğim tiineyç mütınt ninca törtıls jeneriğinin o ilk saniyesi... Hala ezberimdesin. Ruhum çocuktu benim, sevgilim. Ben romantik olamazdım. Ben olsam olsam, en çok Michelangelo olurdum.

Oynayalım mı? Bende mınçıka var.

Bu Hİkayeyİ Sosyal Medyaya Aktar :

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt