iki

Dün akşam ıssız bir sokakta Banu ile yürüyordum. Mehtabın altında ellerimiz bizden cesaret alarak şehvetli flörtlerini sürdürüyordu. Fakat uzun sürmedi. Birden karşımıza altı kişilik bir it sürüsü çıktı. Banu'ya "Yavrum!" dediler. "O kalçaları gel bana yasla!" dediler. "Eğer istersen orman şuracıkta, fıstık!" dediler. Altı kişiydiler. "Ne diyorsunuz ulan köpekler?" diyemedim. "Gel bunu yasla suratına ulan pezevenk!" deyip yumruğumu sıkamadım. Peki ne mi yaptım? Ben de Banu'ya laf atarak işi yüzsüzce geyiğe vurdum. Elemanlarla beraber bir iki güldüm, sonra hızlıca uzaklaştık. Banu çok bozulmuştu. Eve gidene kadar trip üstüne trip yedim. Yok ben nasıl o tinercilere uyarmışım. Yok ben niye onu savunmamışım. Yok niye o serserileri dövmemişim. Belliydi, Banu beni iki güne terk edecekti. Bunu kendime kat'iyyen yediremezdim. Ben de Banu'dan önce davranıp hemen onu terk ediverdim o akşam.

Şimdi çok rahatım. Çok mutluyum. Bu tip kriz anlarından zaferle çıkmayı bilmek lazım nitekim. Hem dayak yemedim. Hem de terk edilmedim. Adeta muhteşemim.

Sosyal Medyaya Aktar :

1 yorum

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt