yirmi ve dört

Başkası vardı, biliyordum. Hiç bilmediğim bir surette, hiç tanımadığım sevgi fotonlarıyla delip geçiyordu seni. Ben 50eV enerjiye sahipsem o 150'nin hakimiydi. Ben kutudan 1000 parça tamı tamına çıkan puzzle bile olsam, o 1001 parça olarak fazla fazla çıkıyordu, kayıp parça desteğine muktedir olması da cabası. Ben çikolatasını çoktan yediğin, içindeki oyuncakla yeteri kadar oynayıp sıkıldığın Kinder sürpriz yumurta iken, o hiç açmadığın üçlü pakette bekliyordu seni, sürprizlerle dolu. Ben kırmızı Bianchi'ydim, o milenyum grisi Kron. Ben 18, o 21 vites. Benim gidonumda boynuzlar vardı dağ taş demeyeyim diye, onun ihtiyacı yoktu öyle şeylere, amortisörlüydü, alüminyum hafif gövde. Ben ÖSS'de ilk beş bine girip İTÜ makinayı kazanan çalışkan öğrenci, o LYS'de birinci olup Koç'a giden piç endüstrici. Ben cipslerden ilk defa çıkan dümdüz Looney Tunes tasosu, o birbirlerine takılıp çıkarılabilen, fırlatılabilen Pokemon, Digimon, Amınokodumon tasosu. Ben kırmızı Power Ranger, o ise dağdan yeşil gelip liderliği beyaz olarak elimden alan ibne.

Çok kırdın beni sevgilim, ah, çok kırdın. Beni düşürdün elinden, köpürttün. Ve ben şimdi karbondioksidi kaçmış kolayım. O ise buzluktan yeni çıkmış, cayır cayır.

Bu Hİkayeyİ Sosyal Medyaya Aktar :

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt