otuz ve bir

"Aç," dedim, "bi Underworld izleyelim." Açtı, izledik. "Aç," dedim, "bi Underworld -2 izleyelim." Onu da izledik. Bu otomatiğe bağlayınca ben demeden Underworld-3'ü açtı sonra. Dedim, kapa kapa bunu izlemeyelim. "Sebep?" diye sordu. Dedim, sıkıldım bundan, aç bi Van Helsing izleyelim. Aç bi Pearl Harbor, aç bi Click, aç bi Serendipity... Aç bi Total Recall izleyelim, son çekilen olsun ama, Arnold olmasın. Böyle beş altı gün geçtikten sonra "Aaa," dedi, "Underworld'un dördüncüsünü de çekmişler." Dedim, Kate Beckinsale oynuyo mu, üçüncüde yoktu zira? Demez olaydım. Ah, etmez olaydım. Vah, sormaz olaydım. Off, yapmaz olaydım. Pılısını pırtısını toplayıp çıktı evden. Yok ben Kate'e aşıkmışım. Yok bilerek seçmişim meğerse hep onun oynadığı filmleri. Yok o kadın bana göre değilmiş, benden on beş yaş büyükmüş. Onunla nasıl mutlu olurmuşum, zaten varmış bir çocuğu, evlensek bile kesin sorun çıkarmış. Yok neymiş, ben daha iyilerine layıkmışım. Ama çok istiyorsam alayımmış, işte bu İngiltere'ye gidiş biletimmiş Türk Hava Yolları'ndan. Alayımmış, işte bu da vizemmiş. Alayımmış, işte bu da Kate ile ortak arkadaşının telefon numarasıymış, oradan yürüyeymişim bu seksi İngiliz minyona. Ama yine de bir oturup düşüneymişim adam akıllı, onu dinleyeymişim aslında.

Terk edilirken bile beni düşünen eski sevgilim, Jessicam, Albam, özür dilerim, bence bu dünyada en güzel kadın diye bir şey varsa, kusura bakma ama, o şeyin adı vallahi de billahi de Kate Beckinsale'dir. Ekmek Kuran çarpsın.

Sosyal Medyaya Aktar :

2 yorum

 1. Hayır niye ciddi ciddi okuyosam!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. "Bloga giriş yaparken ciddiyetinizi bir köşeye bırakmış olun. Ama nereye bıraktığınızı unutmayın. Çıktıktan sonra lazım olabilir."

   Gibisinden bir uyarı yapmışız kullanım talimatında. Sorumluluk almıyoruz :)

   Sil

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt