otuz ve dokuz

"Ben zaten seni seviyorum ki," dedi Gizem.

Ulan bunu duymak için 2. sınıftan beri bekliyordum ben. Eğer Gizem 1. sınıftan itibaren bizimle birlikte olsaydı, 1. sınıftan beri de beklerdim. Ben Gizem'i hep beklerdim zaten. O yeter ki sonunda gelecek olsundu. Ben onu teneffüs zamanı kantinde de beklerdim, okul çıkışı servisinin önünde de. Ben Gizem için sabahın köründe kalkar, okul bahçesinde Andımız okunurken en ön sırada durabilsin diye acele acele gidip yer de kapardım onun için kızların arasında. Burun kıvırmayacağını bilsem, bir kenarından ısırdığım simidi komple verirdim de Gizem'e. Ah, ben nereden bileydim iğreneceğini, ah, ben nasıl akıl edememiştim de ısırmıştım pis ağzımla o nimeti aptal gibi, ah, bu ne cüretti, ah, ben kimdim be! Ben kimdim mi? Nasıl kimdim ben ya? Ben Gizem'i sıkıştırıp zorla yanağından öptü diye İbrahim'i döveyim derken dayağımı yiyen çocuktum. Ben, İbrahim piçi silgisini bilerek yere attıktan sonra onu arka sırada oturan Gizem'in eteğinin altına bakmak için yere yere yapışarak almaya çalışırken olayın gerçek yüzünü Gizem'e ispikleyen istihbaratçıydım. Ben ilk öyküsünü Gizem için yazan sanatçı adayıydım. Ulan ben ne güzel bir aşıktım, ulan ben çok güzeldim be!

Ertesi gün Gizem, "seni kandırdım ki geri zekalı, ben aslında İbrahim'i seviyorum," dediğinde, yüreğime patlayıp ölsün de tekrar doğsun diye izin verecek kadar güzel bir oğlandım ben. Ben Gizem olsam, karşıma geçip beni ağlatsam, göz yaşlarıma aşık olurdum be!

Bu Hİkayeyİ Sosyal Medyaya Aktar :

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt