kırk ve beş

Yolum bir kez daha sana düşmüştü. Kapıyı açar mıydın, açmaz mıydın, bilmiyordum. Yine de çaldım çünkü umut güzel şeydi. Umut'un ise şerefsizin teki olduğuna kapıyı açtığında karar verdim. Ben kirişin az ilerisinde senin güzel gözlerini göreceğimi düşünürken, Umut yavşağının kirli sakalı ile karşılaşmam yüreğim için saf bir vurgun olmuştu. "Vay kardeşim, hoşgeldin," dedi terine yapışmış tişörtünü çekiştirirken. Ben cevap veremeden sen koşarak geldin içeriden. "Aa, selam, ee, ne oldu, bir şey mi var," diye sordun. Soluk soluğa... Nefes nefese... Yanakların kızarmış, yeşil gözlerini ateş basmıştı. Diyecek hiçbir şey bulamadım. Öylece kalakaldım.

İki saat önce, benim için Umut dallamasını terk eden Banu beni eski sevgilisi Umut hıyarı için terk etmiş; iki dakika önce ise, Banu için terk ettiğim senin Umut denyosu ile işi pişirdiğini görmüştüm. Hayvancasına sevişmiştiniz işte, bal gibi ortadaydı, yuh be! Hiç mi utanmadınız, siz ne biçim müslümandınız? Bu dünyada görecek daha başka ne vardı ki bana? Hak etmiştim belki, yine de kendimi sinirlenmekten alamadım. Sırf gıcıklığına, "hayatında en güzel benmişim öpüşen, gördüğü en tamam mı, benim romantiği, Banu dedi bunu, Banuuu," diye haykırdım Umut süzmesine karşı. Sonra da koşarak uzaklaştım oradan. Beni tamamen sildiğini işte o kaçışımdan iki saat sonra filan anladım sevgilim. Zira isteseydin yere savrulan gözyaşlarımı takip ederek beni bulabilirdin.

İlk yarısını 1-0 önde kapadığım maçı, Umut şikecisine son dakika golleriyle işte böyle 1-2 kaybettim ben aşkım.

Bu Hİkayeyİ Sosyal Medyaya Aktar :

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt