elli ve üç

Evde sen vardın. Ben vardım. O vardı. O, geldiği için vardı. Biz ise bayadır buradaydık zaten. O hangi cesaretle gelmişti, bilmiyorum. Sen kapıyı niye açmıştın, anlamıyorum. Ben niye müdahale etmemiştim, hatırlamıyorum. Üçümüz de öylece oturuyorduk. Sessiz. Ve sedasız. Gözlerimiz bile konuşmuyordu. Zaten içimizden ikisi kördü. İkisi yarı çıplak. Diğeri de soyundu soyunacak. Başımıza gelecekleri artık biliyordum. O hep biliyordu. Sen zaten istiyordun.

Şimdi şöminenin karşısındayız. Ellerimizde şarap kadehleri. Dahası, içimizden biri artık kör değil. Diğeri artık yabancı değil. Gecenin başındaki üçlüden biri de artık herhangi birimizden biri değil. Evde ben varım. O var. O, geldiği için var. Sen, o soyunduğu için yoksun. Bal gibi de öyle işte, biliyorum. O da biliyor. Demek ki bir fantezide iki kadın biraz zormuş, artık sen de biliyorsun.

Bu Hİkayeyİ Sosyal Medyaya Aktar :

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt