elli

Gördüm ki çocuklar oylamış. Bir sana bir de bana oy çıkmış. Bak hatun, seninle elbette bir koalisyon kurarım. Gönül isterdi ki geçen sene aldığım iki oyluk mutlak çoğunluğu devam ettireyim ama olsun, sıfır oy almak da vardı geçen yılki sen gibi, yalnız var ya az gülmemiştim, neyse şimdi eşitiz, ailevi iradeye saygı duyuyorum. Benim sandıktan aldığım mesaj şudur: bu seçmen kitlesi hem benim vaatlerim olan pembe bisiklete ve 20-25 sene sonrası için hesaba yatırılacak olan bedelli parasına göz kırpıyor, hem de senin açıkladığın her odaya bir tablet projesini destekliyor. Yani alt tarafı sahip oldukları iki sikindirik oyla hepsini istiyor şerefsizler! Bu sinsi piçler benim çocuğum olamaz! Kimden peydahladın lan bunları?

KOALİSYON DAHA KURULAMADAN ÇATIRDADI!
Bir senedir tek başına iktidar olan babanın oyları düşünce evde kaos çıktı. Çirkin iftiralar havada uçuştu. Bir ölü, bir yaralı var.

Bu Hİkayeyİ Sosyal Medyaya Aktar :

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

- Yüreğin yukarıdaki yazıya yorum yazmak istiyorsa lütfen sesini dinle, hem bedava!

- Profil seçiminde Adı/URL'yi seçerek sadece adını/nickini yazıp hızlıca yorumunu gönderebilirsin. İstersen Anonim'i seçerek daha da hızlı davranabilirsin; ve fakat kim olduğunu kimse bilmez senden başka. Yok, eğer Benim orda burda hesabım var argadaş, varsa boşuna mı var? dersen hesaplarından biriyle de girip yorumunu bırakabilirsin. Bana ne lan, yap işte bi' şeyler!

← Sonraki
Sonraki Kayıt
Önceki →
Önceki Kayıt